Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)

zařazení: SVÍTILNY | FENIX | Svítilny lovecké | Svítilny Služební, výkonné

Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)

Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)

obrázky: 12345678910

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)

Záruka: pět let | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE015919

Třetí generace svítilny Fenix TK35 Ultimate Edition přináší extrémní světelný tok až 3200 lumenů (ANSI) a široký plynulý kužel s dosvitem až 300 metrů. Svítilnu je možné napájet dvěma li-ion akumulátory typu 18650, které je možné nabíjet přímo v bateriovém držáku přes micro USB konektor. Mimořádného světelného toku bylo dosaženo použitím nejnovější vysoce výkonné LED Cree XHP70. K dispozici je pět úrovní svícení a dva skryté zábleskové režimy strobe a SOS.

Díky uspořádání baterií vedle sebe je svítilna překvapivě krátká a perfektně padne do ruky. Ovládání je pohodlné a rychlé pomocí dvou tlačítek - hlavním spínačem se svítilna zapíná a druhým spínačem se přepínají režimy výkonu. Navíc je svítilna vybavena otočným přepínačem, díky kterému lze přepínat mezi taktickým módem (režimy omezeny jen na turbo a stroboskop), outdoorovým módem (k dispozici všech 7 režimů) a lze jím svítilnu i uzamknout pro převoz v zavazadle. Svítilna je vhodná zvláště pro pohyb v těžkém terénu, pátrací operace a dohledávku, ale i běžné domácí použití.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

Parametry svítilny Fenix TK35 UE (3200 lumenů)

Je použita ultra výkonná LED Cree XHP70 s životností 50 000 hodin.
Celkem sedm režimů výkonu:
Outdoorový mód: Turbo 3200 lumenů (1,5 hodiny) -> 1000 lumenů (3,6 hodiny) -> 350 lumenů (10,8 hodiny) -> 100 lumenů (38,6 hodin) -> 20 lumenů (152 hodin) -> Strobe 3200 lumenů -> SOS 100 lumenů.
Taktický mód: Turbo 2000 lumenů (2 hodin) -> Strobe 3200 lumenů.
Časy výdrže jsou měřeny s nabíjecími 18650 Li-ion bateriemi s kapacitou 3500 mAh.
K napájení lze použít 2x Li-ion akumulátory typu 18650 (nejsou součástí balení). Akumulátory lze dobíjet přes micro USB konektor přímo v držáku baterií.
Alternativně lze k napájení použít i 4x jednorázové lithiové CR123/CR123A baterie, ale nelze je v držáku nabíjet a výdrž v nejvyšším režimu může být výrazně kratší.
Vzhledem k mechanické ochraně proti přepólování musí mít akumulátory vystouplý plusový pól. Starší akumulátory Fenix s plochým plusovým pólem tudíž nelze použít.
Texturovaný reflektor pro plynulý široký kužel s dosvitem až 300 metrů (22500 cd).
Digitálně regulováno pro konstantní jas.
Inteligentní ochrana proti přehřátí, indikace nabití akumulátorů.
Svítilna má paměť a zapne se vždy v posledním nastaveném režimu (neplatí pro zábleskové režimy).
Ochrana proti náhodnému vložení baterií obráceně (přepólování).
Vyrobeno z leteckého tvrzeného hliníku. Lichoběžníkové závity vysoce odolné vůči opotřebení.
Odolný těžce poškrábatelný povrch - Type III hard anodized.
Nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metru.
Vodotěsná a prachotěsná dle standardu IP68 (testováno pod vodou v hloubce 2 metry po dobu 30 minut).
Taktický vypínač na konci svítilny (funkce okamžitého zapnutí/vypnutí namáčknutím - momentary on/off).
Rozměry 16,4 cm (délka) x 4,8 cm (průměr hlavy) x 4,3 cm (největší průměr oválného těla).
Váha 286 gramů bez baterií.
Tvrzená ultra čistá skleněná čočka s antireflexním povrchem.
Ke svítilně je přiloženo poutko na ruku, pouzdro, náhradní o-kroužky a nabíjecí USB kabel.
Baterie nejsou součástí balení.

Použití svítilny Fenix TK35 Ultimate Edition

Outdoorový mód - pro zapnutí svítilny stiskněte hlavní (větší) spínač. Změna režimů stálého svícení (20 - 100 - 350 - 1000 - 3200 lumenů) se provádí stisknutím druhého menšího spínače. Pro přepnutí do zábleskových režimů přidržte menší tlačítko zhruba 1 vteřinu, mezi stroboskopem a SOS se přepíná stiskem tlačítka. Pro přepnutí svítilny zpět do stálých režimů svícení opět podržte menší tlačítko 1 vteřinu, nebo svítilnu vypněte a zapněte. V outdoorovém módu si svítilna pamatuje poslední nastavený režim, kromě zábleskových.

Taktický mód - pro zapnutí svítilny stiskněte hlavní (větší) spínač, vždy se zapne do turbo režimu 2000 lumenů. Pro přepnutí do stroboskopu přidržte menší tlačítko zhruba 1 vteřinu.

Mezi taktickým a outdoorovým módem se přepíná otočným voličem, který je umístěn na konci svítilny okolo menšího přepínacího tlačítka. Třetí poloha na otočném voliči svítilnu uzamkne a nelze ji zapnout - vhodné například při převozu v zavazadle. Pokud v zamknutém stavu sepnete hlavní taktický spínač, tak se indikátor v přepínacím tlačítku rozsvítí zeleně, což může pomoci například nalezení svítilny ve tmě.

Zapnutí svítilny přímo do stroboskopického režimu - stiskněte a držte menší přepínací tlačítko, stroboskop bude zapnut po dobu jeho držení. Pokud chcete ponechat stroboskop trvale zapnutý, tak zároveň s držením přepínacího tlačítka sepněte hlavní taktický spínač.

Inteligentní ochrana proti přehřátí - po překročení teploty 65 °C svítilna automaticky postupně sníží výkon, po ochlazení výkon postupně sama zvýší.

Nabíjení - vyjměte držák baterií ze svítilny a zapojte přiložený kabel do micro-USB konektoru na držáku, druhý konec kabelu zapojte do počítače, nebo USB adaptéru do elektrické sítě či USB adaptéru do auta. (nejsou součástí balení). Během nabíjení svítí dioda na držáku červeně a po plném nabití se rozsvítí zeleně.

Indikace kapacity baterií - po zapnutí svítilny se na 3 vteřiny rozsvítí indikátor v menším přepínacím tlačítku. Pokud indikační dioda svítí zeleně je baterie nabita na více než 80%. Zelené blikání znamená 50-80% kapacity. Pokud svítí červeně, je nabita na 20-50%. Červené blikání značí, že zbývá méně než 20% kapacity baterie.

Upozornění na vybité baterie - svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu výkonu a indikační dioda v přepínacím tlačítku začne červeně blikat.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části svítilny, poruší se tím záruka.
Nikdy nepoužívejte různě vybité baterie či baterie s různou kapacitou.
Používejte pouze kvalitní baterie a akumulátory, aby nedošlo k poškození svítilny například z důvodu úniku látek z baterie.
Pokud se ochranné gumové kroužky po delší době používání jeví poškozené, vyměňte je. Kroužky je třeba také promazávat, aby nedocházelo k erozi gumy. Dodržováním těchto pravidel bude svítilna správně chráněna proti vodě.
Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu, či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
Baterie jsou téměř vybité – vyměňte je, nebo nabijte.
Kontakty uvnitř svítilny či držáku baterií jsou znečištěné – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.
Tělo svítilny je uvolněné – přidejte lubrikant na těsnící kroužky a dotáhněte.

Max výdrž 152 hod
Napájení 4x CR123A, 2x 18650
Počet režimů 7
Barva světla Denní bílá (5500-6500 K)
Vodotěsnost IP68 (ponor 2 m)
Světelný zdroj Cree XHP70
Hmotnost 286 g
Značka Fenix

Záruka

Záruka pět let.

náš tip!
3 699,-
3

Další fotografie

Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů)Fenix TK35 Ultimate Edition (3200 lumenů) vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...