Fotopast BolyGuard BG668-E36WG

zařazení: FOTOPASTI | FOTOPASTI S GSM | Fotopasti BolyGuard | s GSM

Fotopast BolyGuard BG668-E36WG

Fotopast BolyGuard BG668-E36WG

obrázky: 1234567

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Fotopast BolyGuard BG668-E36WG

Záruka: dvouletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE020655

Fotopast BOLYGUARD nejmodernější fotopast na trhu! Aktivní ochrana pomocí GPS, širokoúhlý objektiv (110°) se 7 optickými členy. 4G modem s podporou cloudu Molnus. Rozlišení videa 4K, fotografie 36Mpx.

Největší předností je rychlost, nejdelší detekce pohybu na trhu a úžasná kvalita fotek s podporou BolyRaw

 

Fotopast BolyGuard BG688-E36WG je revoluční fotopast od renomovaného výrobce Boly. Tento model přináší mnoho inovativních novinek, které jistě ocení všichni uživatelé.

Velmi příjemnou změnou je možnost používání dobíjecích baterií 18650 s napětím 3.7V na článku, díky kterým  fotopast na stanovišti vydrží pekelně dlouho dobu i se zapnutou dálkovou správou!

Samozřejmostí je možnost používat klasické AA baterie.

BG668-E36WG nabízí jako jediná fotopast na trhu aktivní GPS lokátor, díky kterému můžete dohledat ukradenou fotopast.

Mezi významné vychytávky patří špičkový širokoúhlý objektiv složený ze 7 členů čoček s vynikající světelností F 2.4. V kombinaci kvalitního objektivu a obřímu c-mos snímači 14 MPx umožní fotopast pořídit opravdu velmi kvalitní video v rozlišení 4K. Maximální možné rozlišení fotografií je pak 36 Mpx.

 

Všechny pokročilé funkce zpracování obrazu a inovativní technologie BOLY jsou integrovány v zařízení BG668-E36WG. Fotopast je možné nasadit jako bezpečností kameru k monitoringu nemovitostí, automobilů, zahrad a jiných věcí.  Největší předností je velmi rychlé odesílání záznamů díky 4G modemu a to včetně videa v té nejlepší možné kvalitě.

 

V čem je fotopast BG688-E36WG lepší před konkurencí?

Precizní světlý objektiv F2.4 složený ze 7 optických členů

GPS funkce pro dohledání fotopasti

4K rozlišení videa

Možnost používat dobíjecí li-ion akumulátory 18650 nebo alkalické baterie

Jednoduché ovládání

CZ menu

Podpora cloudu Molnus

GPS funkce pro dohledání fotopasti

Většina ukradených fotopasti nelze dohledat. Fotopast BG668-E36WG jako první fotopast na trhu podporuje aktivní dohledání odcizené fotopasti pomocí GPS souřadnic. Při nastavení fotopasti zadáte údaje, které nelze vymazat. V případě odcizení, znovu nastavení fotopasti a dokonce i výměny SIM karty bude fotopast zasílat aktuální polohu původnímu majiteli. Fotopast bude možné nejenom získat zpět, ale pokud zloděj nechá ve fotopasti SIM kartu, bude možné podle SIM karty a spolupráce policie dohledat pachatele.


4G fotopast s podporou Molnus online cloud zdarma!

Většina lidí dle naších zkušeností si zakoupí fotopast a každý druhý má problémy s nastavením. Molnus je zde pro vás, aby vám pomohl a usnadnil nastavení.  Stačí si založit účet a spárovat fotopast. Nikdy více nebude mít problémy s nastavením! Podívejte se na podrobný návod – ZDE


Unikátní precizní optika fotopasti

Díky kvalitní, světelné optice může fotopast BG688-E36WG nabídnout maximum ze svého potenciálu. Fotopast přináší dosud nevídanou kvalitu video záznamu v rozlišení 4K. Fotografie lze ukládat v rozlišení 36MPx.


Revoluční řešení napájení

Vyhovují vám více dobíjecí baterie? Věděli jste, že ve většině fotopasti nepracují dobíjecí baterie o velikosti AA? BOLY mysleli na vše!

Fotopast lze napájet pomocí 5 kusů dobíjecích li-ion baterií 18650, které nabídnout maximální úsporu vaší peněžence a maximální životnost pro vaší fotopast. Zároveň byla zachována možnost napájet fotopast externím zdrojem prostřednictvím konektoru, který se do fotopasti zastrčí nebo pomocí AA baterií.


4K video

BG668-E36WG používá doslova obří C-MOS senzor a velmi kvalitní světelný objektiv, díky kterému tato fotopast nabízí rozlišení 4K.

Toto velké rozlišení dodá videu neuvěřitelnou jemnost a detail, který ocení nejenom milovníci přírody, ale i myslivci, policejní složky při identifikaci pachatele a další spokojení uživatelé této fotopasti.


Síla je v jednoduchosti

Proč si kupovat fotopasti se složitým nastavením. BG668-E36WG nabízí velké klávesy s příjemně velkou LCD obrazovkou o velikosti 2″.

Menu fotopasti je lokalizováno do českého jazyka a pro ještě větší přehlednost jsou jednotlivé položky menu rozděleny do tématických záložek. Nastavení fotopasti už nemůže být snazší.


Největší přednosti

 • Podporuje cloud Molnus
 • GPS funkce pro dohledání fotopasti
 • 4K rozlišení videa
 • Jednoduché nastavení fotopasti
 • Rychlost přenášení záznamu
 • Technologie BolyRaw vytvoří fantastické snímky
 • SMS dálková správa pro ovládání fotopasti z domu

Fotopast je vhodná

 • Na ostrahu majetku: domů, garáží, zahrad, aj …
 • Monitoring zvěře oceníte především nadstandardní citlivost a výbornou kvalitu fotografií
 • Pokud vyžadujete pokročilý management časovačů

Jak fotopast funguje v praxi

 1. Fotopast po instalaci střeží místo Vašeho zájmu. V případě narušení fotopast zaznamená pohyb a dle nastavení pořídí záznam.
 2. Záznam je fotopastí ihned odesílán dle nastavení na mobilní telefon nebo email.
 3. Fotopast přechází opět do režimu střežení a celá procedůra se může opakovat.

 


Dálková aktivace/deaktivace

V rámci aktivní dálkové správy můžete fotopast na dálku ovládat a vypnout tak například činnost odesílání nebo prodloužit/ vypnout focení.

Rychlé a pohodlné nastavení

Menu fotopasti je děleno přehledně do tematických záložek. Extrémně velká a jemná LCD obrazovka vám umožní rychlé a pohodlné nastavení.

novinka!
9 899,-
0

Další fotografie

Fotopast BolyGuard BG668-E36WGFotopast BolyGuard BG668-E36WGFotopast BolyGuard BG668-E36WGFotopast BolyGuard BG668-E36WGFotopast BolyGuard BG668-E36WGFotopast BolyGuard BG668-E36WG vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...