Automatická digitální líheň YZ42S s LED držáky. Pro 42 vajec.

zařazení: OBORY a BAŽANTNICE | Líhně - Bažantí zvěř a drůbež

Plně automatická líheň a inkubátor

Automatická digitální líheň YZ42S s LED držáky. Pro 42 vajec.

obrázky: 123456

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Automatická digitální líheň YZ42S s LED držáky. Pro 42 vajec.

Záruka: dvouletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE021360

Představujeme Vám chytrou líheň YZ32S. Jedná se o plně automatickou líheň a inkubátor. Vejce v líhni se každé dvě hodiny otočí. Pomocí tlačítek lze jednoduše nastavit teplotu, kterou Vám bude líheň držet. Na display lze sledovat teplotu v líhni, vlhkost v líhni a počet dní od zapnutí líhně. Líheň se vyznačuje ultra tichým chodem.

Držáky na vejce jsou vskutku unikátní. Každý z držáku na vejce obsahuje LED diodu, díky které můžete najednou prosvítit všechny vejce najednou bez toho, aniž byste je museli vyjmout z líhně. Na poslední tři dny vyjměte držáky vajec z líhně a umístěte vejce na podlážku. Líheň pak slouží i jako dolíheň.
Systém líhně umožňuje nastavovat i různé tolerance teploměru (kalibrace). Líheň má chytrý zvukový alarm, který Vás upozorní při poklesu vlhkosti pod nastavenou mez či Vás upozorní na nízkou nebo vysokou teplotu. Kapacita líhně je 32 vajec.

Líheň můžete vrátit do 14 dnů od obdržení a garantujeme Vám plné vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Líheň má digitální displej na rozdíl od jiných líhní ve °C. Je možné nastavit teplotu od 20° C do 40° C po 0,1° C krocích stiskem tlačítek (+) a (-).
Průhledné plexisklo umožňuje plnou kontrolu nad líhnutím.
3 dny před koncem líhnutí lze vyndat plastové držáky a vajíčka uložit na plastovou podlážku k dolíhnutí. Líheň tedy skvěle funguje i jako dolíheň. 
Voda se do líhně dolévá zvenčí - nenarušíte tím mikroklima v líhni. K líhni dodáváme praktickou lahvičku na vodu.
Na líheň poskytujeme plnou 24 měsíční záruku. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis. Líheň má veškerou certifikaci CE a RoHS. Český návod k použití je přiložený v balení. Návod obsahuje rady, tipy a triky.

3 400,-
3

Další fotografie

Automatická digitální líheň YZ32S s LED držáky. Pro 32 vajec.Automatická digitální líheň YZ32S s LED držáky. Pro 32 vajec.Automatická digitální líheň YZ32S s LED držáky. Pro 32 vajec.Automatická digitální líheň YZ32S s LED držáky. Pro 32 vajec.Automatická digitální líheň YZ32S s LED držáky. Pro 32 vajec. vytiskni produkt

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...