Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

zařazení: Obranné prostředky | Plynové spreje

Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

obrázky: 1

Obranný sprej - kaser Special Army spray CR 40ml

Záruka: dvouletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE019078

Parametry produktu

Obranný sprej CR, vyráběný z přírodních produktů při použití v mezích nutné obrany nebo krajní nouze okamžitě paralyzuje útočníka a tento produkt osobní ochrany se právem řadí mezi nejkvalitnější výrobky tohoto druhu na trhu.

Speciální obranný sprej v kompaktnějším balení s jednoduchou pojistkou je možné nosit bezpečně iv kapse bez rizika samovolného spuštění. Extrémní účinek syntetické látky CR zaručuje zpacifikován akéhokoľvek útočníka. Látka CR se řadí mezi nejsilnější látky na trhu. Před dospělým člověkem se bez problémů ubráníte již po 2 sekundách po aplikaci kasera. Člověka to doslova na určitou dobu odrovná, a vy tak máte dotatok času na útěk.

Kaser je vytvořen hlavně pro ženy, seniory, člověka, který nemá sebeobranný výcvik a podobně. Dostřik je 0,8 - 3 metre, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolat okamžitý účinek takže útočníka to může zdržet na několik minut. Výhodou Kaser je jeho účinnost, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinek zaručí, že útočná nemá šanci příštích 5 minut jakéhokoliv zásahu. Kaser způsobí slzavenie očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí (do 5 minut), štiplavou bolest kolem úst. Proto se Kaser považují za nejlepší sebeobranu.

Balení: 40ml s pojistkou

Dosah: do 4m

182,-
0 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...