Kenely

Textilní cestovní kenely NUM´AXES®

Kvalitní, všestranné, praktické a velmi skladné přenosné "domečky" pro dopravu i přechodné ubytování Vašich čtyřnohých kamarádů. Váš pes může mít i na cestách s sebou kousek domova.

Textilní cestovní kenely NUM´AXES jsou určeny nejen pro psy, ale i kočky, králíky a další domácí mazlíčky, vynikají kvalitním zpracováním, praktickou konstrukcí, všestranností, snadnou manipulací a skladností. Ve složeném stavu nezabírají mnoho místa a snadno se přenášejí, jednoduše se složí do transportní tašky, která je součástí každého kenelu.

Modely řady PET HOUSE a PET HOME jsou vybaveny propracovaným systémem větrání, které lze snadno přizpůsobit okamžitým povětrnostním podmínkám. Systém roletek, které podle potřeby překrývají síťku nebo se naopak srolují a zajistí v otevřené poloze pomocí suchých zipů, umožňuje vždy nastavit Vašemu čtyřnohému kamarádovi takové podmínky v jeho domečku, ve kterých se bude cítit příjemně.

Vyřešeno je rovněž snadné čištění podlahy kenelu, která je vyjímatelná (u řady PET HOUSE A PET HOME) a je možné ji snadno vyprat nebo opláchnout vodou, nebo impregnovaná tkanina - "stanová" (u řady PET TENT), kterou lze snadno vytřít. Případné znečištění, s kterým je třeba vždy počítat, je tedy snadno řešitelné.

Uživatelé jistě rovněž ocení praktické úložné prostory (kapsy), kterými je každý výrobek vybaven (počet a provedení dle konkrétního modelu).

Pro možnost ukotvení v trávě nebo v autě mají všechny kenely na spodní straně poutka. Kenely nejvyšší modelové řady PET HOME jsou již přímo vybaveny plastovými kotvícími kolíky, které jsou součástí dodávky.

 


Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...