Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20

zařazení: PRO PSY | GPS pro psy | GPS lokátor Dogtrace

Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20

Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20

obrázky: 123456

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20

Záruka: tříletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE018931

Parametry produktu

Elektronická pomůcka pro výcvik psů Dogtrace disponuje jedinečnými vlastnostmi

Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 20 km při přímé viditelnosti (v závislosti od terénu, vegetace a dalších faktorů)

Po pořízení dalšího obojku , máte možnost sledovat víc psů, nejvíc 9 zvířat přes jeden přijímač,

Dobře čitelný displej přijímače – na přímém slunci i ve tmě

Funkce kompas - ukazuje směr, kde se aktuálně pes nachází 

Funkce FENCE – akustická hranice k vytyčení prostoru pro psa

Funkce BEEPER – zabezpečuje detekci pohybu/místa stání vašeho psa

Rychlý start přijímače (ručního zařízení)

Nejmenší a nejlehčí obojek (vysílač) na trhu, v porovnání s konkurenčními zařízeními

Jednoduché ovládání

Máte doma psa, který se rád vydává sám na toulavé chodníčky? Potřebujete, aby váš pes prošel náročným výcvikem v terénu? A nebo jednoduše máte jen strach o svého čtyřnohého miláčka a chtěli by jste mít přehled, kde se právě nachází? Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 je produkt pro všechny, kteří chtějí dopřát psovi spojení bezpečí a volnosti. Pro sebe si zaručíte pokoj a budete mít psa neustále pod kontrolou.

DOG GPS X20 je zařízení sloužící pro lokalizaci a vyhledávání psů až do vzdálenosti 20 km. Kromě běžných majitelů psů, může lokátor využít i profesionál při výcviku. Pes dostane určitou míru volnosti, ale zároveň bude stále pod kontrolou a nebude potřeba ho hledat. Sledovací obojky si oblibují i myslivci, kteří si zvyknou uplatňovat je při výcviku zvířata v lese nebo při naháňkách. Satelitní GPS lokátor ocení i aktivní lidé, chodící se psem často do přírody či na hory nebo na jakékoliv volné prostranství, kde může psa něco lehce rozptýlit a hrozí jeho útěk. Obojek má univerzální velikost pro všechny rasy psů. Zda už je už váš pes větší nebo menší, obojek mu sedne jako ulitý. 

Zařízení se skládá z malého a lehkého vysílače, který je umístěný na obojku psa a z přijímače v podobě ručního zařízení. Na přijímači může psovod sledovat vzdálenost od psa a směr, který ho dovede k aktuální poloze psa. Na zařízení je nastavitelná intenzita zvukového signálu a i vibrační signál. Vysílač svoji polohu získává z družic GPS. Pomocí rádio frekvenčního signálu (RF) zpracuje informaci o poloze psa a vysílá tyto data do přijímače psovoda. Na displeji přijímače je možné sledovat i silu RF signálu, přesnost GPS pozice, jako i  stav akumulátoru vysílače i přijímače. Nejmodernější technologie zabezpečuje vysokou citlivost GPS v přijímači i vysílači, což zabezpečuje bezchybnost a spolehlivost při lokalizaci vašeho čtyřnohého přítele. Výhodou je, že všechny části zařízení DOG GPS X20 jako jsou přijímač, RF anténa, další obojek s vysílačem , RF anténa pro obojek či napájecí adaptér s USB kabelem a nabíjecím klipem pro GPS se v případě ztráty dají dokoupit i samostatně. Se satelitním lokátorem DOG GPS X20 váš pes už nikdy nebude ztracený!

DOG GPS X20 disponuje též speciálními funkcemi jako je kompas nebo FENCE. Přídavná funkce FENCE je akustická hranice, která poskytuje informaci o tom, že váš pes překročil nastavenou vzdálenost od přijímače. Díky této funkci budete vždy včas vědět, kdy je pes ještě v bezpečném dosahu a kdy se vzdálil už příliš daleko. Můžete tak včas psa vyhledat a udělat potřebné opatření, aby byl váš pes znovu v bezpečné vzdálenosti. Zařízení má i funkci BEEPER, zásluhou které jednoduše určíte, zda je váš pes v pohybu nebo stojí na místě. Funkce kompas vám pomůže jistit, kterým směrem se váš pes momentálně rozhodl zatoulat. 

Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 je možné si pořídit v matné kamuflážové barvě, která zabezpečuje neviditelnost přístroje. DOG GPS X20 spojuje moderní design, technologie a funkcionalitu do jednoho celku. Zařízení je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují jeho bezproblémové fungování a nenáročnou údržbu. Výhodou je jeho vodotěsnost, možno ho tedy jednoduše umýt ve vodě. Překvapí vás i fantastická výdrž akumulátorů. Slouží víc než 40 hodin bez přestávky! Napájecí adaptér s USB kabelem a nabíjecím klipem pro GPS je součástí balení.

Obrovským přínosem je, že GPS Dogtrace vevnitř satelitního zařízení je dostupná úplně zdarma. Neplatíte tedy už žádné peníze navíc za registraci signálu. GPS X20 na rozdíl od klasické GPS nezobrazuje mapy. Namísto toho, funguje na principu zobrazování  kompasu a přesné vzdálenosti psa od majitele. K dispozici budete mít na displeji i všechny potřebné údaje jako je síla signálu přijímače a vysílače nebo indikátor stavu baterie přijímače a vysílače.

Obsah balení:

Přijímač včetně Akumulátoru Li-Pol 1850 mAh

Klip pro zavěšení přijímače na opasek a 2 šruby

Vysílač včetně akumulátoru Li-Pol 1850 mAh a plastového oranžového řemenu v délce 70 cm

Napájecí adaptér s USB kabelem a nabíjecím klipsem pro GPS

Šňůrka pro zavěšení přijímače

Návod na použití a záruční list

Kufr

akce!
9 999,-
5

Další fotografie

Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20Satelitní GPS lokátor Dogtrace DOG GPS X20 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...