Steiner termovize Nighthunter H 35

zařazení: TERMOVIZE | Termovize STEINER | Termovizní monokuláry

Steiner termovize Nighthunter H 35

Steiner termovize Nighthunter H 35

obrázky: 12345678

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Steiner termovize Nighthunter H 35

Záruka: dvouletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE022161

 

 

Steiner termovize Nighthunter H 35

1. července 2021 Steiner-Optik uvádí na trh novou generaci populární řady Nighthunter, která se vyznačuje vysokou optickou kvalitou ve dne i v noci po celé generace výrobků i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Vynikající výkon díky nekompromisní snaze inovovat byl vždy charakteristický pro produktovou řadu Steiner Nighthunter.

Renomovaná společnost v oblasti optiky to nyní dokazuje uvedením tohoto prvního plně digitálního tepelného zařízení, které stanoví zcela nový standard pro vysoce kvalitní tepelné senzory: jedinečný Steiner Quantum Vision, což je jedinečná souhra skvělé kvality obrazu a vysoké rychlosti softwaru, kterou zaručuje tento nejmodernější tepelný senzor.

To vše s obvyklou legendární Steinerovskou robustností.

V této rychle se rozvíjející a inovativní oblasti technologie termovizního zobrazování jsme si udrželi tuto reputaci, takže  -  Nothing escapes you! ( Nic vám neunikne! )

Díky těmto vlastnostem je nový Nighthunter H35 multifunkčním nástrojem pro všechny, kteří chtějí změnit svůj lov.

To zaručuje Steinerem vyvinutý systém Quantum Vision, který slibuje vysoce efektivní interakci jednotlivých částí, které jsou zodpovědné za působivý termovizní obraz.

Vynikající tepelný senzor poskytuje velmi vysokou teplotní citlivost s rozlišením 640x512. To je reprodukováno výškou 12 mikrometrů do nesrovnatelně jasného a podrobného obrazu.

Algoritmus Nighthunter H35, speciálně vyvinutý společností Steiner, přenáší všechna data bez ztráty a maximální rychlostí přímo na ultramoderní displej LCOS, který se vyznačuje nejvyšším kontrastem v 11 různých barevných režimech nebo v optimalní barevné předvolbě v závislosti na krajině a počasí.

Kromě jedinečného Quantum Vision nabízí Nighthunter lovci snadnou obsluhu během lovu. Intuitivní navigace v nabídce i ergonomické uspořádání tlačítek. Ty jsou navrženy tak, aby byla zaručena možnost rychlého, snadného a tichého nastavení.

Steiner Nighthunter H35 nabízí nejmodernější tetmovizní výkon s legendární spolehlivostí, kterou lovci značky očekávají při každé misi. Tentokrát také robustní a odolné termovizní zařízení s nejnovější elektronikou, zpracováním obrazu a integrací chytrých telefonů zaručuje, že vás v rozhodující chvíli nezklame.

Tím to ale nekončí, Steiner přináší se zavedením Nighthunteru na trh novou aplikaci, která v budoucnu ještě více usnadní používání přístrojů a přiblíží produkty značky Steiner.

Toto uživatelsky přívětivé ovládání ve spojení s funkcemi sítí - např. alba videí - vám umožňuje pohodlně sdílet své objevy a dobrodružství s rodinou a přáteli.

To zahrnuje také funkci hot-spot, pomocí které lze zážitky streamovat na soukromých a veřejných platformách.

Stručně řečeno, srdcem Nighthunter H35 je Quantum Vision. Dokonale vyvinutá kombinace nejmodernějšího tepelného senzoru, vynikající kvality zobrazení a inovativního vývoje softwaru. Technologie Quantum Vision spolu s vynikající uživatelskou přívětivostí, ovladatelností a legendární robustností Steiner vytváří produkt, na který jste čekali: opět téměř nespravedlivá výhoda.

Voděodolnost Ano
  Video / foto formát mp4 / jpg
  USB, typ C
  Provozní teploty -10 - +50 stupňů Celsia
  Ohnisková vzdálenost 35
  Senzor 640 x 512
  Citlivost méně než 50 mk
  Rozlišení displeje 1280 x 960
  Snímkový kmitočet 50 Hz
  Wi-Fi Podporováno
  Pevné zvětšení 2.0 x
  Typ displeje LCOS
  Optický systém Quantum Vision
  Zorné pole na 100 m 12.5 m x 9.4 m
  Napájení Li-Ion Akku, 6000 mAh, vestavěná
  Doba provozu 4.5 hodin měření
  Hmotnost 695 g
  Šířka 70 mm
  Výška 72 mm
  Délka 232 mm
  Video výstup Mikro HDMI
akce!Doprava Zdarma
65 326,-
2

Další fotografie

Steiner termovize Nighthunter H 35Steiner termovize Nighthunter H 35Steiner termovize Nighthunter H 35Steiner termovize Nighthunter H 35Steiner termovize Nighthunter H 35Steiner termovize Nighthunter H 35Steiner termovize Nighthunter H 35 vytiskni produkt

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...