Swarovski STR 80mm HD

zařazení: OPTIKA | SWAROVSKI | Teleskopy STR tělo

Swarovski STR 80mm tělo teleskopu s osnovou

Swarovski STR 80mm HD Spotting Scope Body w/ MRAD Reticle

obrázky: 1234

Doprava zdarma

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Swarovski STR 80mm HD

Záruka: deset let | Doba dodání: týdenní

kód: STE015237

PŘI PLATBĚ CELÉ ČASTKY PŘEDEM, NEBO ZAPLACENÍ ZÁLOHY VE VÝŠI 70000,- DOSTANETE SLEVU 4000,- , NEBO ZBOŽÍ V TÉTO HODNOTĚ.

Tělo Swarovski STR 80 mm HD s přímým bodem má osvětlený MRAD kříž na přesnost v cílovém rozsahu nebo pro odhad vzdálenosti a velikosti objektů. K dispozici jsou dva volitelné zoomové okuláry, které se nabízejí samostatně, aby se přizpůsobilo zvětšení podle vašich specifických požadavků nebo požadavků. Plně pokryté čočky s antireflexním povrchem Swarovski poskytují obrazy, které jsou jasné a bez zkreslení v celém zorném poli s úžasnou barevnou věrností i při slabém osvětlení. Speciální povlak Swaroclean zachová optiku stále čistou a jednoduchou na údržbu. Další spesialní povlak Swarodur odpuzující vodu a olej, činí STR 80 odolným vůči vnějším podmínkám pro udržení kvalitního výkonu. Pomocí mřížky MRAD , kterou si můžete  zapnout/vypnout (15 nastavení jasu pro použití v dne nebo v noci),  zjistíte odhady vzdálenosti a velikosti objektu.  Kříž je umístěn na přední ohniskové rovině, takže bez ohledu na to, jaký rozsah zvětšení je nastaven, jsou značení přesné. Design STR 80 Spotting je navržen pro dlouhou životnost .Lehké tělo z hořčíku, který je odolný proti vodě a mlze. Je vybaven oběma 1/4 "-20 a 3/8" -16 úchyty a rotujícím stativovým límcem, lze jej použít na většině stativů. Velký zaostřovací kroužek umožňuje pohodlné a přesné zaostřování za všech okolností, zatímco jeho přichycený objektiv zajišťuje, že se neztratí a je vždy připraven, když ho potřebujete.

Průměr objektivu objektivu (mm): 80
Nejkratší zaostřovací vzdálenost (ft / m): 19/6
Korekce dioptrie: ± 5 dpt
Filtrový závit: M 82 x 0,75
zvětšení 25

84 410,-
2

Další fotografie

Swarovski STR 80mm HD Spotting Scope Body w/ MRAD ReticleSwarovski STR 80mm HD Spotting Scope Body w/ MRAD ReticleSwarovski STR 80mm HD Spotting Scope Body w/ MRAD Reticle vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...