Termovize Pulsar Core FXQ55 BW

zařazení: TERMOVIZE | Termovize Pulsar | předsátky | Termovizní předsátky | Pulsar

Termovize Pulsar Core FXQ55 BW

Termovize Pulsar Core FXQ55 BW

obrázky: 12345678

Doprava zdarma

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Termovize Pulsar Core FXQ55 BW

Záruka: tříletá | Doba dodání: Do tří dnů

kód: STE019943

 

PŘI PLATBĚ CELÉ ČASTKY PŘEDEM, NEBO ZAPLACENÍ ZÁLOHY (ZÁLOHOVÁ FAKTURA MAILEM) VE VÝŠI 75000,-  DOSTANETE SLEVU 3000,- , NEBO ZBOŽÍ V TÉTO HODNOTĚ.

ZÁLOHU PŘIJÍMÁME POUZE JELI ZBOŽÍ NA SKLADĚ, NEBO MINIMÁLNĚ NA CESTĚ K NÁM

 

Předností kombinace s denní optikou

Noční lov s Core v kombinací s denním zaměřovačem má řadu přednosti. Některé parametry a vlastností denní optiky jsou lepší než u klassickým nočních nebo termovizních zaměřovačů a v kombinace s Core tak zůstanou zachované, například: velký výstupní reliéf, záměrný kříž (případně i včetně červeného bodu), variabilní rozsah zvětšení.

Zachovaní bodu nastřelení

Přesná optika, originální montáž a software zajistí zachovaní bodu nastřelení při použití Core s denním zaměřovačem. Po nasazení Core, střelec nemusí provádět žádnou korekcí polohy záměrného kříže denního zaměřovače.

Alternativa zaměřovači

Předsádka může být lepší alternativou než použití dalšího zaměřovače, kdy je nutné zajistit výrobu precizně zpracované, rychloupínací montáži tak aby nedocházelo k posuvu bodů nastřelení zaměřovačů. Použití předsádky umožňuje použití optiky na kterou je lovec zvykly. Předsádku může byt použitá k pozorování z ruky a nasazená na zaměřovač až v případě kdy to bude nutné.

Kompatibilita

Core je kompatibilní s většinou denních zaměřovačů s průměrem čočky objektivu 42mm, 50mm a 56mm. Upevnění předsádky na zaměřovač se provádí pomoci adaptéru s bajonetovým zámkem DN42, DN50, DN56. Proces nasazení je rychlý, jednoduchý a trvá řádu vteřin.

AMOLED displej

Ke zobrazení obrazu Core BW používá mrazuvzdorný AMOLED displej, zobrazující s velkým kontrastem a lepši přesnosti prokreslení díky hluboké černé barvě. Obraz termovize Core BW je černo-bílý.

Uživatelské rozhraní

Aktuální informace o stavu zařízení je zobrazena ve formě modrých ikon a čísel na stavovém řádku ve spodní části obrazovky, který nezasahuje do pozorovaného obrazu. Při přepínání mezi různými funkcemi (digitální zoom, inverzi barva, nastavení jasu / kontrastu) se zobrazí příslušná velká ikonka v pravém rohu horní části obrazovky.

Režimy pozorování

Core nabízí tři režimy pozorování, které upravují nastavení parametrů zaměřovače tak, aby zajistily nejlepší možný obraz pro specifické podmínky pozorováni: "Hory" (lepší kontrast), "Les" (nízký kontrast) a "Rozpoznání" (lepší vykreslení detailů teplých objektů).

Kalibrace

Kalibrace provádí vyrovnaní v senzoru teploty pozadí a je nezbytná pro činnost každé termovizi. Core nabízí tři kalibrační režimy: manuální režim (M), poloautomatický režim (H) a automatický (A). V Manuální režimu uživatel musí sám zavřít kryt objektivu a stisknutím tlačítka spustit kalibraci. Kalibrace je absolutně bezhlučná. V poloautomatickém a automatickém režimu senzor bude přikryt vnitřní clonou a spouštění kalibrace provede uživatel sám na základě vyhodnocení kvality obrazu nebo plně automatický to provede software přístroje bez zásahu uživatele.

Široký teplotní rozsah (-25...+50°C)

Použití displeje 640x480px s technologii OLED přineslo schopnost pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a poskytlo zaměřovači ostrý obraz při pozorování dynamický objektů.

Bezdrátové dálkové ovládání

Dálkové ovládání umožňuje ovládání základních funkci zaměřovače aniž by se uživatel dotkl standardních ovládacích prvků.

Externí napájení

Core FXQ obsahuje univerzální napájecí adaptér. Provozní doba může být výrazně prodloužena použitím vysokokapacitních externích zdrojů, které lze připojit pomocí mikro-USB portu a DC 2.1 x 5.5 mm.

Vodotěsnost

S ochranným stupněm proti vniknutí vody IPX7 (IEC 60529 standard) Core odolává srážkám jakékoliv intenzity a dokonce i krátkému ponoření pod vodou.

Vysoká odolnost na zpětný ráz

Originální konstrukce ochrany mikrobolometru před nárazem a vibraci umožňuje bezproblémové použití Core na zbraních velkých ráži včetně .375, brokových zbraní nebo vzduchovek.

 

Technické parametry

Světelnost:f/1.2

Zvětšení:1x ( s okulárem 4,1 - 8,2)x

Digitální zvětšení:2x

Mikrobolometr:384x288 px

Spektrální citlivost:7.5 / 13.5

Rozměr pixelu:17 mk

Typ displeje:AMOLED

Rozlíšení displeje:640x480 px

Snímkový kmitočet:50 Hz

Vzdálenost detekce:1800m

Ohnisková vzdálenost:50 mm

Clonové číslo:1.2

Průměr objektivu:42 mm

Zorné pole ve 100m:13,1 m

Oční reliéf:16mm

Dioptrická korekce:± 5dioptrie

Nejkratší ostřící vzdálenost:5m

Napájení:6 (2xCR123) V

Externí napájení:12V, mikro-USB 5V

Odolnost zpětnému rázu:6000 J

Voděodolnost:Ano, IPX7

Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007:IPX7/IPX5 (jako monokulár)

Provozní teploty:-25..+50 °C

Provozní doba:min. 4 hod.

Rozměry:190x65x60mm

Hmotnost:0,4kg

 

Co je v krabici:

Core FXQ55 BW

Bezdrátový ovladač

Doplňkový okulár

Adaptér pro externí napájení

Pouzdro

Návod k použití

Záručný list

 

novinka!
88 590,-
0

Další fotografie

Termovize Pulsar Core FXQ55 BWTermovize Pulsar Core FXQ55 BWTermovize Pulsar Core FXQ55 BWTermovize Pulsar Core FXQ55 BWTermovize Pulsar Core FXQ55 BWTermovize Pulsar Core FXQ55 BWTermovize Pulsar Core FXQ55 BW vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Splátkový prodej

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...