Termovize Zeiss DTI 3/35

zařazení: TERMOVIZE | Termovize ZEISS

Termovizní monokulár Zeiss DTI 3/35

Termovize Zeiss DTI 3/35

obrázky: 123456

Doprava zdarma

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Termovize Zeiss DTI 3/35

Záruka: dvouletá | Doba dodání: k upřesnění

kód: STE020968

PŘI PLATBĚ CELÉ ČASTKY PŘEDEM, NEBO ZAPLACENÍ ZÁLOHY (ZÁLOHOVÁ FAKTURA MAILEM) VE VÝŠI 65000,-  DOSTANETE SLEVU 3000,- , NEBO ZBOŽÍ V TÉTO HODNOTĚ.

ZÁLOHU PŘIJÍMÁME POUZE JELI ZBOŽÍ NA SKLADĚ, NEBO MINIMÁLNĚ NA CESTĚ K NÁM.

Zeiss termovize DTI 3/35

 

Vynikající optika v obvyklé kvalitě ZEISS
Pouhé vidět něco v noci nestačí - musíte být schopni přesně určit, co vidíte. Protože rozdíl mezi kancem a bachyní je často v detailech. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením poskytuje přesné zřetelné obrázky, které potřebujete pro spolehlivou identifikaci - a to i v úplné tmě.

 

Dokonalá ergonomie
Noční naháňka vyžaduje vysokou úroveň pozornosti. Nemáte čas soustředit se na provoz optiky. A proto vyvinul ZEISS koncepci ovládání ErgoControl. Díky inteligentnímu umístění tlačítek lze intuitivně ovládat všechny funkce. Optimálně tvarované ovládací prvky lze rychle snadno ovládat ve tmě i chladu.

Živý přenos prostřednictvím lovecké aplikace
Příroda se chová ve tmě jinak než za denního světla. To umožňuje fascinující pozorování, která jsou tak jedinečná, že je chcete uložit a sdílet s ostatními. Pomocí aplikace ZEISS Hunting lze data z termovizní kamery přenášet přímo do smartphonu pomocí WiFi a noční lovecké zážitky lze sledovat v živém přenosu.

Optimální přizpůsobení
Inovativně koncipovaný design optiky umožňuje ovládání jednou rukou. To je optimalizováno pro leváky i praváky. Ergonomický tvar zařízení umožňuje přirozené držení přístroje s konečky prstů položenými uvolněně na ovládacích prvcích. To umožňuje dlouhé pozorování bez projevů únavy.

Přesný zoom
Rozdíl často spočívá v detailech. Jemné a postupné nastavování zoomu v krocích po 0,5 umožňuje dokonalou kombinaci zvětšení a rozpoznání detailu. Tímto způsobem lze na pozorované zvěři rychle rozeznat i malé detaily, což je naprosto nezbytné pro bezpečnou reakci ve tmě.

Popruh na nošení
Popruh DTI 3/35 je připevněn ke dvěma připevňovacím bodům, jako u dalekohledu. To umožňuje tiché odložení zařízení, aby bylo možné dosáhnout na zbraň. Stejným způsobem lze zařízení znovu zvednout, aniž byste se dívali, protože je bezpečně umístěno kolem krku a nekontrolovatelně se nehoupá.

Nejatraktivnější lovecké okamžiky často přicházejí po západu slunce - kdy stíny noci nabízejí zvěři přirozené maskování. Je čas zviditelnit tyto okamžiky.

S ZEISS DTI 3/35 přináší na trh firma ZEISS termovizní kameru speciálně vyvinutou pro lov. Jejich vynikající optika poskytuje detailní obraz i ve tmě, umožňuje bezpečnou odezvu a maximalizuje úspěch při lovu.
ZEISS DTI 3/35 zajišťuje jedinečné lovecké zážitky a nezapomenutelné okamžiky i za nepříznivých světelných podmínek. Ergonomický design a inteligentní uspořádání ovládacích tlačítek umožňuje snadné intuitivní ovládání zařízení. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením v kombinaci s úrovněmi nastavení zvětšení po 0,5 stupně poskytuje detailní obrázky pro spolehlivou odezvu. Tím se otevírá zcela nová dimenze lovu!

Hot Tracking

V režimu „Hot Tracking“ je nejteplejší místo na obrázku orámováno červeným čtvercem. Hledání a sledování tepelných zdrojů v hustě vegetovaných oblastech je proto jednodušší.

Barevné palety

ZEISS DTI 3/35 nabízí 4 různé barevné palety. Vyberte nastavení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. „Black Hot“ a „White Hot“ poskytují vysoce kontrastní obraz. Tato nastavení jsou skvělá pro objevování, rozpoznávání a adresování. Barevný režim „Red Hot“ umožňuje rychlé vyhledání zdrojů tepla, zejména v oblastech s hustou vegetací. Barevný režim „Duha“ je vhodný pro rozpoznávání menších teplotních rozdílů

Vysoká obnovovací frekvence

ZEISS DTI 3/35 má obnovovací frekvenci 50 Hz. Tato hodnota udává, kolikrát za 1 sekundu může monitor překreslit obrazovku. Vyšší obnovovací frekvence vede k menšímu blikání obrazu, což snižuje namáhání očí - pro dlouhodobé pozorování bez únavy.

Funkce obraz v obraze (PiP)
Funkce obraz v obraze ZEISS DTI 3/35 umožňuje simultánní zobrazení části zvětšeného obrazu přes původní obraz. Tato funkce pomáhá sledovat zvíře, které pozorujete v režimu přiblížení, i když se náhle pohybuje.

 

Typ displeje LCOS


Pevné zvětšení 2.5 x


Vzdálenost detekce 1235 m


Snímkový kmitočet 50 Hz


Rozlišení displeje 1280 x 960


Citlivost méně než 50 mk


Senzor 384 x 288

 

velikost pixelu: 17 µm


Ohnisková vzdálenost 35


Provozní teploty -10 - +40 stupňů Celsia


Napájení Li-Ion


Zorné pole na 100 m 19 m


Hmotnost 450 g


Doba provozu 7 hodin měření


Šířka 60 mm


Zoom 4 x


Výška 65 mm


Délka 193 mm

 
 

 

novinka!
78 000,-
4

Další fotografie

Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35Termovize Zeiss DTI 3/35 vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...