TRETORN LUMBER PRO II Orange

zařazení: OBUV PÁNSKÁ | Gumová obuv TRETORN | Práce v lese | Protipořezová obuv

profi pracovní holinky pro lesníky

TRETORN LUMBER PRO II Orange

obrázky: 123456

Zobrazit splátkovou kalkulačku

TRETORN LUMBER PRO II Orange

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE020039

Stručný popis: Profi Holinka Tretorn Lumber Pro II pro náročnou práci v lese při kácení porostů, je velmi lehká a prostorná pryžová obuv se zvýšenou ochranou nohy.

Profi Holinka Tretorn Lumber Pro II pro náročnou práci v lese při kácení porostů, je velmi lehká a prostorná pryžová obuv se zvýšenou ochranou nohy, reflexní pás, rychleschnoucí dšívka, nastavitelná lýtková část a podešev vyrobená z odolného nitrilového kaučuku s možností uchycení čepů pro lepší přilnavost. Bota má samozřejmě také reflexní pásky, která vás činí viditelnými při práci v noci či za šera.

 

Horní část:
Přírodní kaučuk / syntetická pryž, Ochranná plocha proti pilovému řetězi: Kombinovaná z přírodního kaučuku / syntetické pryže / Ochranná tkanina pro ochranu.


Podrážka:
Nitrilová pryž (protiskluzová)


Mezipodešev:
Guma, mezipodešev z nerezové oceli (mezipodešev odolná proti propíchnutí)


Podšívka:
Bavlněné plátno


Třída ochrany pily 3. Zvýšená oblast ochrany pilového pásu pro maximální bezpečnost. Ocelová špička. Reflexní pás. Pevné uchycení paty. Gripsure - robustní vzorovaná podrážka z nitrilového kaučuku odolného proti olejům, připravená pro hroty. Snadné zapnutí / vypnutí na patě. Hloubová stélka poskytuje tlumení a pohodlí pro uživatele. Mezipodešev odolná proti propíchnutí. Zpevněná špička a patní čepička. Přírodní guma. Přírodní guma. Bez PVC. Hmotnost: 3,4 kg a pár (každý 1,7 kg, velikost 42) Pro EN ISO 20345: 2011 a EN ISO 17249: 2013: SB - Ochranná obuv (základní) ochrana prstů P - oblast FO - podrážka odolná vůči topnému oleji SRA - odolná proti skluzu na dlaždici z keramiky Třída 3 Ochrana proti řetězovému pásu.


 

novinka!
4 590,-
3

Další fotografie

TRETORN LUMBER PRO II OrangeTRETORN LUMBER PRO II OrangeTRETORN LUMBER PRO II OrangeTRETORN LUMBER PRO II OrangeTRETORN LUMBER PRO II Orange vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...