Vábnička na zvířata SABRE

zařazení: POMŮCKY K LOVU | Elektronické vábničky | Vábničky elektronické

Velká programovatelná vábnička s 280 přednahranými zvuky. Dálkové ovládání s dosahem téměř 300 metrů bez přímé viditelnosti.

Vábnička na zvířata SABRE

obrázky: 123

Zobrazit splátkovou kalkulačku

Vábnička na zvířata SABRE

Záruka: dvouletá | Doba dodání: týdenní

kód: STE020880

Detailní popis produktu

Velká profesionální vábnička pro vábení divokých zvířat. Vábnička má na svém disku 280 přednahraných zvuků, které si může uživatel doplnit o své vlastní ve formátu wav (16 bitů a méně) nebo mp3. Výrobce vábniček má vlastní, volně přístupnou databázi hlasů zvířat. Nahrání zvuků je snadné - pomocí dodávaného kabelu se vábnička propojí s počítačem a nové zvuky se jednoduše překopírují s disku počítače na disk vábničky.

Vábnička se ovládá pomocí dálkového ovládání. Na velkém displeji ovládání je zobrazený seznam nahraných zvuků a nabití baterií. Jednoduchá tlačítka slouží k přepínání zvuků a ovládání hlasitosti. Tělo vábničky má držák na balabána AD450 - ten se pomocí propojovacího kablíku s vábničkou a ovládá se pomocí dálkového ovládání. Jedna z oblíbených funkcí vábničky je nastavení až dvaceti nejpoužívanějších hlasů do samostatného souboru. Ten je pak přístupný pomocí jednoho tlačítka. Výběr  zvuků je pak rychlý a uživatel nemusí listovat celou nabídkou. Displej má denní a noční mód. Dosah ovládání je až 300 metrů bez přímě viditelnosti. Uživatel tak nevábí zvířata přímo k sobě, ale do míst, kam potřebuje. Tím se může předejít nechtěnému zrazení.

Jako zdroj energie slouží AA baterie. Vábnička potřebuje ke svému provozu 10 AA baterií a ovládání 4 AA baterie (nejsou součástí dodávky).

Hmotnost: 1.8 kg

novinka!
6 990,-
3

Další fotografie

Vábnička na zvířata SABREVábnička na zvířata SABRE vytiskni produkt Sdílet tuto stránku s přáteli

Doporučujeme

Dárkový poukaz

Vážení zákazníci,

Kromě internetového obchodu pro vás nyní spouštíme nový internetový bazar. Žádné provize nebo zbytečné průtahy!

Stačí vložit inzerát a počkat na odpověď kupujícího...

Vyzkoušejte...

http://inzerce.vseprolov.cz

Inzertní server

přejít na inzerci ...